Tour de Namur - Etape 4
Catégorie 2.12
Présentation
De individuele tijdrit van de Ronde van Namen wordt vandaag betwist. De renners moeten 13 kilometer in en om Jemeppe-sur-Sambre afleggen. Vorig jaar won de veldrijder Laurens Sweeck deze tijdrit (16'42"). William Elliott leidt steeds het algemene klassement. Sylvain Moniquet heeft een achterstand van 13 seconden.
De startorde : klik hier
Alle klassementen : klik hier.
Départ à
pour 13 km
Fil du direct
Bedankt voor uw aanwezigheid. Afspraak morgen voor de laatste rit van de Ronde van Namen.
Klassementen (officieuze) : klik hier.
De truien
Algemene klassement (gele trui) : William Elliott (Team Race Clean)
Puntenklassement (groene trui) : Laurens Sweeck (Team Race Clean)
Bergklassement (bolletjes trui) : Maxime Urruty (Sélection Limousin)
Jongerenklassement (witte trui) : Sylvain Moniquet (AGO - Aqua Service)
Rushesklassement (rode trui) : Robin Mertens (Prorace CT)
William ELLIOTT (Team RaceClean) blift leider in het algemene klassement.
Laurens SWEECK (ERA-Circus) wint !
Sylvain MONIQUET (AGO-Aqua Service) : 17'10" !
Tijd van Teugels : 17'14".
Tijd van Mathias VAN GOMPEL (Lotto-Soudal U23) : 17'55".
Moeten nog aankomen :
Mathias VAN GOMPEL (Lotto - Soudal U23)
Lennert TEUGELS (United CT)
Sylvain MONIQUET (AGO - Aqua Service)
William ELLIOTT (Team Race Clean)
Voorlopige top 15 :
1 Laurens SWEECK (Era - Circus) 16:30
2 Jens ADAMS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 16:41
3 Bjorg LAMBRECHT (Lotto - Soudal U23) 16:54
4 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
5 Dieter BOUVRY (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:00
6 Sander DE PESTEL (Lotto - Soudal U23) 17:04
7 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
8 Aaron VAN POUCKE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:06
9 Jordy BOUTS (Prorace CT) 17:10
10 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
11 Nicolas VEROUGSTRAETE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:11
12 Sieben DEVALCKENEER (United CT) 17:12
13 Lionel TAMINIAUX (AGO - Aqua Service) 17:12
14 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
15 Alexandre CAUDOUX (Sélection Limousin) 17:14
Beste tijd voor Laurens SWEECK (ERA-Circus) : 16'30" !
4de beste tijd voor Dieter BOUVRY (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) : 17'00".
Tijd van Julien MORTIER (AGO - Aqua Service) : 17:16
Tweede beste tijd voor Bjorg LAMBRECHT (Lotto-Soudal U23) : 16'54".
Tijd van :
Laurens HUYS (Lotto - Soudal U23) 17:19
Diether SWEECK (Era - Circus) 17:21
Abram STOCKMAN (Tarteletto - Isorex) 17:49
Zijn aangekomen :
Celestin LEYMAN (EFC - L&R - Vulsteke) 17:57
Edward WALSH (Team Race Clean) 18:02
Viktor VERSCHAEVE (EFC - L&R - Vulsteke) 19:24
Bjarne VANACKER (EFC - L&R - Vulsteke) 17:20
Lionel TAMINIAUX (AGO - Aqua Service) 17:12
Deze renners moeten nog aankomen :
Celestin LEYMAN (EFC - L&R - Vulsteke)
Edward WALSH (Team Race Clean)
Viktor VERSCHAEVE (EFC - L&R - Vulsteke)
Bjarne VANACKER (EFC - L&R - Vulsteke)
Lionel TAMINIAUX (AGO - Aqua Service)
Laurens HUYS (Lotto - Soudal U23)
Diether SWEECK (Era - Circus)
Abram STOCKMAN (Tarteletto - Isorex)
Bjorg LAMBRECHT (Lotto - Soudal U23)
Julien MORTIER (AGO - Aqua Service)
Dieter BOUVRY (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice)
Michael BOROS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice)
Laurens SWEECK (Era - Circus)
Mathias VAN GOMPEL (Lotto - Soudal U23)
Lennert TEUGELS (United CT)
Sylvain MONIQUET (AGO - Aqua Service)
William ELLIOTT (Team Race Clean)
Huidige klassement :
1 Jens ADAMS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 16:41
2 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
3 Sander DE PESTEL (Lotto - Soudal U23) 17:04
4 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
5 Aaron VAN POUCKE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:06
6 Jordy BOUTS (Prorace CT) 17:10
7 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
8 Nicolas VEROUGSTRAETE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:11
9 Sieben DEVALCKENEER (United CT) 17:12
10 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
11 Alexandre CAUDOUX (Sélection Limousin) 17:14
12 Sander RIETJENS (Prorace CT) 17:16
13 Braam MERLIER (Era - Circus) 17:18
14 Ruben APERS (Lotto - Soudal U23) 17:19
15 Tuur DEPREZ (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:20
16 Jasper DE PLUS (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:21
17 Remi CARA (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:25
18 Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
19 Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
20 Ward JASPERS (Lotto - Soudal U23) 17:30
21 Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
22 Quentin VENNER (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:31
23 Kenny WILLEMS (Stageco - Special Paint) 17:33
24 Niels TOOTH (Prorace CT) 17:35
25 Maxime URRUTY (Sélection Limousin) 17:35
26 Julian MERTENS (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:38
27 Michiel STOCKMAN (Tarteletto - Isorex) 17:38
28 Cédric BECK (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:41
29 Nils SINSCHEK (LottoNL - De Jonge Renner) 17:41
30 Max Emil KORNER (T.Palm - PCW) 17:43
31 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
32 Fabio SINOY (United CT) 17:45
33 Gert SMETS (Era - Circus) 17:47
34 Glenn LOENDERS (United CT) 17:48
35 Jonas CASTRIQUE (Lotto - Soudal U23) 17:48
36 Maximilien PICOUX (T.Palm - PCW) 17:50
37 Gianni SIEBENS (Marlux - Napoleon Games) 17:52
38 Niels DE ROOZE (Tarteletto - Isorex) 17:53
39 Jarne DRIESSEN (Marlux - Napoleon Games) 17:54
40 Angelo VAN DEN BOSSCHE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:54
41 Jelle SCHUERMANS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:55
42 Nicolas HOUTTEMAN (EFC - L&R - Vulsteke) 17:56
43 Mathias DELAMEILLEURE (Dovy Keukens) 17:57
44 Tom VERHAEGEN (United CT) 17:57
45 Corentin BUISSON (Sélection Limousin) 17:58
46 Yoni LAGNEAUX (Baguet - MIBA - Indulek) 17:58
47 Jonas CORNELIS (VP Consulting - Zannatta) 18:03
48 Antoine BAURIN (Pesant CL) 18:03
49 Thomas CHASSAGNE (Sélection Limousin) 18:05
50 Thomas VANBESIEN (United CT) 18:06
51 Robby WILLEMS (Stageco - Special Paint) 18:07
52 Jeroen VERCAMMEN (Steeds Vooraan Kontich) 18:07
53 Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens) 18:09
54 Evan BURTNIK (Team Race Clean) 18:10
55 Guillaume GERBAUD (Sélection Limousin) 18:10
56 Jaron WYDOOGHE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:11
57 Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) 18:14
58 Adrien HOUBBEN (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:14
59 Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:16
60 Nils HEYNS (Steeds Vooraan Kontich) 18:17
61 Jens MOENS (Van Eyck Sport) 18:18
62 Thimo WILLEMS (EFC - L&R - Vulsteke) 18:19
63 Han DEVOS (Stageco - Special Paint) 18:20
64 Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint) 18:21
65 Bram ROMBOUTS (Steeds Vooraan Kontich) 18:21
66 Michael VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 18:21
67 Jes McCANN (Baguet - MIBA - Indulek) 18:22
68 Julien BUISSON (Sélection Limousin) 18:22
69 Auxence BUNTINX (T.Palm - PCW) 18:23
70 Adam LEWIS (United CT) 18:25
71 Tijl PAUWELS (Marlux - Napoleon Games) 18:26
72 Gerben PEERSMAN (Steeds Vooraan Kontich) 18:27
73 Jaap KOOIJMAN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:27
74 Thijs VANDAELE (Dovy Keukens) 18:28
75 Yorick SLAGMULDERS (Van Eyck Sport) 18:30
76 Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:31
77 Vitor ZUCCO (Baguet - MIBA - Indulek) 18:31
78 Angelo DE CLERCQ (Marlux - Napoleon Games) 18:34
79 Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:39
80 Rob PEETERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 18:42
81 Thierry KIROUAC-MARCASA (Team Race Clean) 18:44
82 Antoine LOY (AGO - Aqua Service) 18:44
83 Jacob RELAES (EFC - L&R - Vulsteke) 18:44
84 Ward TIMMERMANS (Steeds Vooraan Kontich) 18:45
85 Louis DEGUIDE (Prorace CT) 18:50
86 Kevin WALDERS (Van Eyck Sport) 18:53
87 Guillaume DELVAUX (T.Palm - PCW) 18:53
88 Dick JANSSEN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:53
89 Jelle CANT (Era - Circus) 18:55
90 Mathias VAN LYSEBETH (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:57
91 Marvin TASSET (AGO - Aqua Service) 18:58
92 Robin HAUBRUGE (T.Palm - PCW) 18:59
93 Sven VERBEECK (Stageco - Special Paint) 18:59
94 Jelle DE VILLE (Van Eyck Sport) 19:01
95 Oliver MOORS (Baguet - MIBA - Indulek) 19:04
96 Martin PALM (AGO - Aqua Service) 19:05
97 Paul CREMERS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:06
98 Tim TIMMERMANS (Steeds Vooraan Kontich) 19:06
99 Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens) 19:10
100 François ALLARD (Pesant CL) 19:23
101 Quentin DEBY (Pesant CL) 19:31
102 Remy DECHAMBRE (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 19:35
103 Bryan BOUWMANS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:44
104 Willem BOERSMA (Team Race Clean) 19:51
105 Aaron DE VEIRMAN (Dovy Keukens) 20:03
106 Remi BELOT (Pesant CL) 20:03
107 Jasper DE PROOST (Stageco - Special Paint) 20:07
108 Jens TEIRLINCK (Dovy Keukens) 20:14
Zijn de laatste minuten aangekomen :
Antoine BAURIN (Pesant CL) 18:03
Jelle DE VILLE (Van Eyck Sport) 19:01
Angelo VAN DEN BOSSCHE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:54
Yorick SLAGMULDERS (Van Eyck Sport) 18:30
Michael VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 18:21
Maximilien PICOUX (T.Palm - PCW) 17:50
Jonas CASTRIQUE (Lotto - Soudal U23) 17:48
Nils SINSCHEK (LottoNL - De Jonge Renner) 17:41
Ward TIMMERMANS (Steeds Vooraan Kontich) 18:45
Max Emil KORNER (T.Palm - PCW) 17:43
Kenny WILLEMS (Stageco - Special Paint) 17:33
Michiel STOCKMAN (Tarteletto - Isorex) 17:38
Sieben DEVALCKENEER (United CT) 17:12
Jonas CASTRIQUE (Lotto-Soudal U23) heeft lek gereden. Zijn tijd : 17'48".
Voorlopige top 15 :
1 Jens ADAMS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 16:41
2 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
3 Sander DE PESTEL (Lotto - Soudal U23) 17:04
4 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
5 Aaron VAN POUCKE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:06
6 Jordy BOUTS (Prorace CT) 17:10
7 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
8 Nicolas VEROUGSTRAETE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:11
9 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
10 Alexandre CAUDOUX (Sélection Limousin) 17:14
11 Sander RIETJENS (Prorace CT) 17:16
12 Braam MERLIER (Era - Circus) 17:18
13 Ruben APERS (Lotto - Soudal U23) 17:19
14 Jasper DE PLUS (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:21
15 Remi CARA (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:25
Beste tijd voor Jens ADAMS (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) : 16'41".
Zijn aangekomen :
Julian MERTENS (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:38
Adam LEWIS (United CT) 18:25
Aaron VAN POUCKE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:06
Jacob RELAES (EFC - L&R - Vulsteke) 18:44
Ruben APERS (Lotto - Soudal U23) 17:19
Ward JASPERS (Lotto - Soudal U23) 17:30
Vierde beste tijd voor Aaron VAN POUCKE (VL Technics-Experza-Abutriek) : 17'06".
Voorlopige klassement :
1 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
2 Sander DE PESTEL (Lotto - Soudal U23) 17:04
3 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
4 Jordy BOUTS (Prorace CT) 17:10
5 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
6 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
7 Alexandre CAUDOUX (Sélection Limousin) 17:14
8 Sander RIETJENS (Prorace CT) 17:16
9 Jasper DE PLUS (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:21
10 Remi CARA (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:25
11 Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
12 Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
13 Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
14 Quentin VENNER (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:31
15 Niels TOOTH (Prorace CT) 17:35
16 Maxime URRUTY (Sélection Limousin) 17:35
17 Julian MERTENS (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:38
18 Cédric BECK (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:41
19 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
20 Gert SMETS (Era - Circus) 17:47
21 Glenn LOENDERS (United CT) 17:48
22 Gianni SIEBENS (Marlux - Napoleon Games) 17:52
23 Niels DE ROOZE (Tarteletto - Isorex) 17:53
24 Jarne DRIESSEN (Marlux - Napoleon Games) 17:54
25 Mathias DELAMEILLEURE (Dovy Keukens) 17:57
26 Tom VERHAEGEN (United CT) 17:57
27 Corentin BUISSON (Sélection Limousin) 17:58
28 Yoni LAGNEAUX (Baguet - MIBA - Indulek) 17:58
29 Jonas CORNELIS (VP Consulting - Zannatta) 18:03
30 Thomas CHASSAGNE (Sélection Limousin) 18:05
31 Robby WILLEMS (Stageco - Special Paint) 18:07
32 Jeroen VERCAMMEN (Steeds Vooraan Kontich) 18:07
33 Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens) 18:09
34 Evan BURTNIK (Team Race Clean) 18:10
35 Guillaume GERBAUD (Sélection Limousin) 18:10
36 Jaron WYDOOGHE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:11
37 Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) 18:14
38 Adrien HOUBBEN (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:14
39 Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:16
40 Nils HEYNS (Steeds Vooraan Kontich) 18:17
41 Jens MOENS (Van Eyck Sport) 18:18
42 Thimo WILLEMS (EFC - L&R - Vulsteke) 18:19
43 Han DEVOS (Stageco - Special Paint) 18:20
44 Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint) 18:21
45 Bram ROMBOUTS (Steeds Vooraan Kontich) 18:21
46 Jes McCANN (Baguet - MIBA - Indulek) 18:22
47 Julien BUISSON (Sélection Limousin) 18:22
48 Auxence BUNTINX (T.Palm - PCW) 18:23
49 Tijl PAUWELS (Marlux - Napoleon Games) 18:26
50 Gerben PEERSMAN (Steeds Vooraan Kontich) 18:27
51 Jaap KOOIJMAN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:27
52 Thijs VANDAELE (Dovy Keukens) 18:28
53 Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:31
54 Vitor ZUCCO (Baguet - MIBA - Indulek) 18:31
55 Angelo DE CLERCQ (Marlux - Napoleon Games) 18:34
56 Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:39
57 Rob PEETERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 18:42
58 Thierry KIROUAC-MARCASA (Team Race Clean) 18:44
59 Antoine LOY (AGO - Aqua Service) 18:44
60 Louis DEGUIDE (Prorace CT) 18:50
61 Kevin WALDERS (Van Eyck Sport) 18:53
62 Guillaume DELVAUX (T.Palm - PCW) 18:53
63 Dick JANSSEN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:53
64 Jelle CANT (Era - Circus) 18:55
65 Mathias VAN LYSEBETH (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:57
66 Marvin TASSET (AGO - Aqua Service) 18:58
67 Robin HAUBRUGE (T.Palm - PCW) 18:59
68 Sven VERBEECK (Stageco - Special Paint) 18:59
69 Oliver MOORS (Baguet - MIBA - Indulek) 19:04
70 Martin PALM (AGO - Aqua Service) 19:05
71 Paul CREMERS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:06
72 Tim TIMMERMANS (Steeds Vooraan Kontich) 19:06
73 Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens) 19:10
74 François ALLARD (Pesant CL) 19:23
75 Quentin DEBY (Pesant CL) 19:31
76 Remy DECHAMBRE (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 19:35
77 Bryan BOUWMANS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:44
78 Willem BOERSMA (Team Race Clean) 19:51
79 Aaron DE VEIRMAN (Dovy Keukens) 20:03
80 Remi BELOT (Pesant CL) 20:03
81 Jasper DE PROOST (Stageco - Special Paint) 20:07
82 Jens TEIRLINCK (Dovy Keukens) 20:14
Tijd van Alexandre CAUDOUX : 17'14".
Ze zijn aangekomen :
Gert SMETS (Era - Circus) 17:47
Sander DE PESTEL (Lotto - Soudal U23) 17:04
Jens MOENS (Van Eyck Sport) 18:18
Auxence BUNTINX (T.Palm - PCW) 18:23
Jeroen VERCAMMEN (Steeds Vooraan Kontich) 18:07
Nils HEYNS (Steeds Vooraan Kontich) 18:17
Jordy BOUTS (Prorace CT) 17:10
Quentin VENNER (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:31
Maxime URRUTY (Sélection Limousin) 17:35
Vierde beste tijd voor Jordy BOUTS (Prorace Cycling Team) : 17'10".
De tweede beste tijd voor Sander DE PESTEL (Lotto-Soudal U23) : 17'04".
Zijn zonet aangekomen :
Thijs VANDAELE (Dovy Keukens) 18:28
Jelle CANT (Era - Circus) 18:55
Jasper DE PLUS (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:21
Mathias VAN LYSEBETH (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:57
Jaron WYDOOGHE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:11
Cédric BECK (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:41
Sander RIETJENS (Prorace CT) 17:16
Guillaume GERBAUD (Sélection Limousin) 18:10
Marvin TASSET (AGO - Aqua Service) 18:58
Antoine LOY (AGO - Aqua Service) 18:44
Dick JANSSEN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:53
Jaap KOOIJMAN (LottoNL - De Jonge Renner) 18:27
Tom VERHAEGEN (United CT) 17:57
De leider Ruben VAN DER HAEGHEN (VL Technics-Experza-Abutriek)
Voorlopige Top 10 :
1 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
2 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
3 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
4 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
5 Jasper DE PLUS (Home Solution - Anmapa - Soenen) 17:21
6 Remi CARA (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:25
7 Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
8 Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
9 Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
10 Niels TOOTH (Prorace CT) 17:35
Ze zijn zonet aangekomen :
Evan BURTNIK (Team Race Clean) 18:10
Thierry KIROUAC-MARCASA (Team Race Clean) 18:44
Jonas CORNELIS (VP Consulting - Zannatta) 18:03
Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
Yoni LAGNEAUX (Baguet - MIBA - Indulek) 17:58
Thimo WILLEMS (EFC - L&R - Vulsteke) 18:19
Remi CARA (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 17:25
Han DEVOS (Stageco - Special Paint) 18:20
5de beste tijd voor Remy CARA (Vérandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) : 17'25".
Voorlopige Top 10 :
1 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
2 Derek GEE (Team Race Clean) 17:05
3 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
4 Jorden BOTHUYNE (VL Technics - Experza - Abutriek) 17:14
5 Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
6 Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
7 Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
8 Niels TOOTH (Prorace CT) 17:35
9 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
10 Glenn LOENDERS (United CT) 17:48
Zijn aangekomen :
Remi BELOT (Pesant CL) 20:03
Gerben PEERSMAN (Steeds Vooraan Kontich) 18:27
Jarne DRIESSEN (Marlux - Napoleon Games) 17:54
Robby WILLEMS (Stageco - Special Paint) 18:07
Niels TOOTH (Prorace CT) 17:35
Martin PALM (AGO - Aqua Service) 19:05
Niels DE ROOZE (Tarteletto - Isorex) 17:53
Zijn aangekomen :
Willem BOERSMA (Team Race Clean) 19:51
Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
Louis DEGUIDE (Prorace CT) 18:50
Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
Guillaume DELVAUX (T.Palm - PCW) 18:53
Bram ROMBOUTS (Steeds Vooraan Kontich) 18:21
Thomas CHASSAGNE (Sélection Limousin) 18:05
Voorlopige Top 10 :
1 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
2 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
3 Dieter VANTHOURENHOUT (Marlux - Napoleon Games) 17:26
4 Bram DE KORT (LottoNL - De Jonge Renner) 17:27
5 Wietse BOSMANS (Era - Circus) 17:31
6 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
7 Glenn LOENDERS (United CT) 17:48
8 Gianni SIEBENS (Marlux - Napoleon Games) 17:52
9 Mathias DELAMEILLEURE (Dovy Keukens) 17:57
10 Corentin BUISSON (Sélection Limousin) 17:58
Zijn aangekomen :
Jens TEIRLINCK (Dovy Keukens) 20:14
Tijl PAUWELS (Marlux - Napoleon Games) 18:26
Adrien HOUBBEN (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:14
Julien BUISSON (Sélection Limousin) 18:22
30 renners zijn aangekomen :
1 Ruben VAN DER HAEGEN (VL Technics - Experza - Abutriek) 16:57
2 Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 17:11
3 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
4 Glenn LOENDERS (United CT) 17:48
5 Gianni SIEBENS (Marlux - Napoleon Games) 17:52
6 Mathias DELAMEILLEURE (Dovy Keukens) 17:57
7 Corentin BUISSON (Sélection Limousin) 17:58
8 Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens) 18:09
9 Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) 18:14
10 Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:16
11 Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint) 18:21
12 Jes McCANN (Baguet - MIBA - Indulek) 18:22
13 Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:31
14 Vitor ZUCCO (Baguet - MIBA - Indulek) 18:31
15 Angelo DE CLERCQ (Marlux - Napoleon Games) 18:34
16 Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:39
17 Rob PEETERS (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice) 18:42
18 Kevin WALDERS (Van Eyck Sport) 18:53
19 Robin HAUBRUGE (T.Palm - PCW) 18:59
20 Sven VERBEECK (Stageco - Special Paint) 18:59
21 Oliver MOORS (Baguet - MIBA - Indulek) 19:04
22 Paul CREMERS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:06
23 Tim TIMMERMANS (Steeds Vooraan Kontich) 19:06
24 Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens) 19:10
25 François ALLARD (Pesant CL) 19:23
26 Quentin DEBY (Pesant CL) 19:31
27 Remy DECHAMBRE (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 19:35
28 Bryan BOUWMANS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:44
29 Aaron DE VEIRMAN (Dovy Keukens) 20:03
30 Jasper DE PROOST (Stageco - Special Paint) 20:07
Van der Haeghen werd 5de in het eindklassement van de Ronde van Vlaams-Brabant.
Beste voorlopige tijd : Ruben VAN DER HAEGHEN (VL Technics-Experza-Abutriek) 16'57".
Beste tijd Sieben WOUTERS (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) : 17'11".
Voorlopige klassement :
1 Robin MERTENS (Prorace CT) 17:44
2 Glenn LOENBERS (United CT) 17:48
3 Corentin BUISSON (Sélection Limousin) 17:58
4 Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens) 18:09
5 Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) 18:14
6 Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:16
7 Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint) 18:21
8 Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:31
9 Angelo DE CLERCQ (Marlux - Napoleon Games) 18:34
10 Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:39
11 Kevin WALDERS (Van Eyck Sport) 18:53
12 Robin HAUBRUGE (T.Palm - PCW) 18:59
13 Oliver MOORS (Baguet - MIBA - Indulek) 19:04
14 Paul CREMERS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:06
15 Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens) 19:10
16 François ALLARD (Pesant CL) 19:23
17 Quentin DEBY (Pesant CL) 19:31
18 Remy DECHAMBRE (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 19:35
19 Bryan BOUWMANS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:44
20 Aaron DE VEIRMAN (Dovy Keukens) 20:03
21 Jasper DE PROOST (Stageco - Special Paint) 20:07
Beste tijd voor Robin MERTENS (Prorace Cycling Team), de rode truidrager : 17'44".
Beste tijd voor Corentin BUISSON (Limousin)
Zijn anngekomen :
Kevin WALDERS (Van Eyck Sport) 18:53
Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:39
Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens) 18:09
Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 18:16
François ALLARD (Pesant CL) 19:23
Beste tijd voor Giovane BIDO ARDUINO (Dovy Keukens - FCC) : 18'09".
Voorlopige klassement :
Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) 18:14
Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint) 18:21
Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen) 18:31
Oliver MOORS (Baguet - MIBA - Indulek) 19:04
Paul CREMERS (LottoNL - De Jonge Renner) 19:06
Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens) 19:10
Quentin DEBY (Pesant CL) 19:31
Remy DECHAMBRE (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 19:35
Aaron DE VEIRMAN (Dovy Keukens) 20:03
Beste tijd voor Ruben DILLEN (Van Eyck Sport) : 18'14".
19'04" voor de Brit Oliver MOORS (Baguet - MIBA Poorten - Indulek).
Beste tijd voor Steff VAN GENECHTEN (Stageco - Special Paint CT) : 18'21".
Remy DECHAMBRE (Vérandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) : 19'35".
Eerste en beste tijd voor Cremers : 19'06".
Deze renners zijn ook vertrokken :
Lounes VERSCHAEVE (Dovy Keukens)
Ruben DILLEN (Van Eyck Sport)
Quentin DEBY (Pesant CL)
Glenn DEBRUYNE (Home Solution - Anmapa - Soenen)
Kevin WALDERS (Van Eyck Sport)
Glen VAN NUFFELEN (Home Solution - Anmapa - Soenen)
Giovane ARDUINO BIDO (Dovy Keukens)
Rohan DU PLOOY (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)
François ALLARD (Pesant CL)
Bryan BOUWMANS (LottoNL - De Jonge Renner)
Glenn DE KEE (Baguet - MIBA Poorten - Indulek) is niet vertrokken.
Gisteren won Laurens SWEECK (ERA-Circus) de derde rit in lijn tussen Couvin en Doische.
Deze renners hebben de start al genomen :
Paul CREMERS (Lotto NL Jumbo-De Jonge Renner) is gestart !
Het parcours :
Klassement van de tijdrit in 2016: klik hier.
Les maillots :
Maillot jaune du leader au général : William Elliott (Team Race Clean)
Maillot vert du classement aux points : William Elliott (Team Race Clean)
Maillot à pois du classement du meilleur grimpeur : Maxime Urruty (Sélection Limousin)
Maillot blanc du meilleur jeune : Sylvain Moniquet (AGO - Aqua Service)
Maillot rouge des points chauds : Robin Mertens (Prorace CT)
Meilleure équipe : AGO - Aqua Service
Programma van de Ronde van Namen 2017 :
1A : TTT Florennes - Walcourt (15km) : Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
1B : Walcourt - Florennes (100km) : William Elliott (Team Race Clean)
2 : Vresse-sur-Semois - Gedinne (147km) : Lennert Teugels (United CT)
3 : Couvin - Doische (151km) : Laurens Sweeck (ERA - Circus)
4 : ITT Jemeppe-sur-Sambre (13km)
5 : Lesves - Citadelle de Namur (157km)
Goedendag en welkom op DirectVelo om de Ronde van Namen te volgen.
Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
G-SKIN
TROC VELO