9 juin 2019 Dwars door de Westhoek Catégorie 1.1F Épreuve Partants Résultats Présentation Départ à 14h30 pour 125 km Podium Partager Voir le classement complet E. BALSAMO Valcar-Travel & Service L. WIEBES VolkerWessels L. KOPECKY Lotto-Dstny Ladies Progression (kilomètre) Arrivée : Ieper 0 Ieper 125 Fil du direct Sélectionner les temps forts Chronologie 20h34 We bedanken u hartelijk om de dag samen met ons op www.directvelo.com te hebben doorgebracht. 18h00 Top 10: klik hier 17h46 Top 3: 1. Elisa BALSAMO (Valcar-Cylance Cycling) 2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg) 3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) 17h44 Elisa BALSAMO (Valcar-Cylance Cycling) wint! 3 17h42 Laatste kilometer! 17h37 Krijgen we een spurt? 5 17h37 Algemene hergroepering. 17h36 De voorsprong: 10". 17h35 Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) wint de klassement van de rush van de dag. 17h33 Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) heeft 8" voorsprong op Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) en 22" op het peloton. 17h29 Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) verliest terrein op Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies). 17h27 De voorsprong is gestegen tot 30". 12 17h26 Laatste ronde ! 17h19 De voorsprong stabiliseert zich rond de 20". 17h18 Het klassement van de Lotto Cycling Cup: 1. GAß Daniela EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM 542. BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING 483. DE JONG Demi LOTTO SOUDAL LADIES 414. VAN 'T GELOOF Maria Apolonia ALE CIPOLLINI 395. FOURNIER Roxane MOVISTAR TEAM 386. DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE 367. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 308. VAN DEN BOS Jip BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 309. TOMASI Laura TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2810. LEPISTÖ Lotta Pauliina TREK - SEGAFREDO 28 17h16 Ze hebben 20" voorsprong. 17h16 Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) krijg het gezelschap van Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing). 17h14 Rush 2: 1. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 3pts 3. Kelly VAN DEN STEEN (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt 17h11 Er is een achtervolgster! 17h11 Het is het team Parkotel dat het peloton leidt. 24 17h09 Nog twee ronden. 17h03 Algemeen klassement van de knelpunten voor de race van de dag: 1. PERSICO Silvia VALCAR CYLANCE CYCLING 13 2. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 10 3. PLICHTA Anna TREK - SEGAFREDO 9 4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 75. HOOLWERF Cathalijne ROGELLI-GYPROC-APB 66. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 5 7. VAN GOGH Natalie BIEHLER PRO CYCLING 48. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 39. AMMERLAAN Rozemarijn ROGELLI-GYPROC-APB 310. MATHIESEN Pernille TEAM SUNWEB 1 17h00 Ze heeft 30" voorsprong. 17h00 Aanval van Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies). 16h57 De passage van de rensters aan de finishlijn. 16h55 Enkele regendruppels vallen op het parcours. 16h54 De rensters moeten nog drie ronden afleggen. 35 16h51 Rush 1: 1. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 5pts 2. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts 3. Alana CASTRIQUE (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt 16h45 We zullen de eerste rush van de dag bijwonen met de eerste passage over de lijn. 41 16h43 Het peloton bevindt zich in de bevoorradingszone. 16h42 De rensters zijn in Elverdinge. 16h39 Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) is de winares van de GPM van de dag, ze zal de eer van het podium hebben. 16h35 In het tweede uur van de wedstrijd liepen de rensters 38 km. 55 16h29 Nieuwe algemene hergroepering. 16h26 Aanval van Sofie DE VUYST (Parkhotel Valkenburg) en Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing). 59 16h20 GPM 3: 1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg) - 3pts 3. Kaat HANNES (Jos Feron Lady Force) - 1pt 16h16 Algemene hergroepering. 16h15 Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) en Nina BUIJSMAN (Parkhotel Valkenburg) leiden het peloton. 16h10 Het klassement van de GPM voor de manche van de dag: 1. KENNEDY Lucy MITCHELTON SCOTT 18 2. WILES Tayler TREK - SEGAFREDO 7 3. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 5 4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 55. MACKAIJ Floortje TEAM SUNWEB 3 6. JASINSKA Malgorzata MOVISTAR TEAM 3 7. YONAMINE Eri ALE CIPOLLINI 1 8. DE VUYST Sofie PARKHOTEL VALKENBURG 1 9. ROY Sarah MITCHELTON SCOTT 1 10. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 1 16h07 De kloof is gegroeid tot 36". 16h04 Ze heeft 24" voorsprong. 70 16h03 Aanval van Ingvild GÅSKJENN (Hitec Products-Birk Sport). 16h02 Algemene hergroepering. 73 16h00 GPM 2: 1. Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force) - 5pts 2. Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) - 3pts 3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt 15h58 De tegenaanvallers zijn gegrepen. 15h56 Nieuwe situatie: 2 leiders 4 achtervolgers: 8" Het peloton: 10". 75 15h53 De leidende rensters starten de tweede beklimming van de Rodeberg. 15h51 Het team van Parkhotel Valkenburg leidt het peloton. 15h50 De voorsprong stabiliseert zich rond de 40". 15h46 GPM 1: 1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts 3. Yara KASTELIJN (Steylaerts-777) - 1pt 15h43 De kloof is gegroeid tot 30". 15h41 Ze hebben 15" voorsprong. 15h39 Aanval van Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) en Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force). 86 15h35 In het eerste uur hebben de rensters 39 kilometer afgelegd. 90 15h29 We naderen de eerste moeilijkheid van de dag, de Rodeberg. 15h24 Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) wordt na haar valpartij naar het ziekenhuis gebracht. 15h22 Kalender van de Lotto Cycling Cup: 1. 03/03/2019: Spar Omloop v/h hageland (Tielt-Winge)2. 05/03/2019: Le Samyn des Dames3. 08/04/2019: GP De Dottignies 4. 12/05/2019: Troffee Maarten Wynants (Houthalen)5. 09/06/2019: Boezinge6. 16/06/2019: Spar Flanders7. 03/08/2019: Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)8. 11/08/2019: MerXem Classic UCI9. 17/08/2019: Flanders Ladies Classic Sofie De Vuyst 15h19 Een nieuwe valpartij in het peloton. Verschillende rensters op de grond. 15h16 Rensters proberen zich uit het peloton te bevrijden, maar zonder succes. 107 15h07 Het peloton is nog steeds gegroepeerd na 18km. 15h06 GPM van de dag: 1. Rodeberg 38km 2km 4.8% gemid 10% max2. Rodeberg 52km 2km 4.8% gemid 10% max3. Rodeberg 66km 2km 4.8% gemid 10% max 15h00 Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) die in de eerste valpartij viel, is nu zonet terug in het peloton. 14h55 Nieuwe valpartij in het peloton. 14h53 Het profiel: 14h50 Het parcours: 14h49 Het peloton is nog steeds gegroepeerd. 14h44 Er zijn verschillende rensters in de problemen aan de achterkant van het pakket. 14h44 Het weer is bewolkt maar droog. Er is weinig wind. 14h39 Valpartij in het peloton. 14h34 De officiële start wordt zonet gegeven. 14h32 14h30 De officieuse start wordt zonet gegeven. 14h29 Ze zijn 156 rensters aan de start. 14h24 De rensters moeten 125km afleggen. 14h01 DirectVelo bedankt zijn partners : - Sabma - Verge - Vermarc 14h00 De start wordt om 14u30 gegeven. 14h00 Goeiemorgen en welkom op DirectVelo voor het rechtstreekse verslag van de vijfde manche van de Lotto Cycling Cup in Boezinge voor de Dwars door de Westhoek. Dernières infos de l'épreuve Chargement en cours... 14/06 Lotte Kopecky pense au maillot tricolore 09/06 Réactions : Dwars door de Westhoek 09/06 Résultats : Dwars door de Westhoek 09/06 Partants : Dwars door de Westhoek : Les partantes 08/06 Dwars door de Westhoek : La sélection belge 05/06 Engagés : Dwars door de Westhoek : Les engagées < > Photos du direct Chargement en cours... < >
17h46 Top 3: 1. Elisa BALSAMO (Valcar-Cylance Cycling) 2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg) 3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies)
17h33 Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) heeft 8" voorsprong op Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) en 22" op het peloton.
17h29 Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) verliest terrein op Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies).
17h18 Het klassement van de Lotto Cycling Cup: 1. GAß Daniela EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM 542. BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING 483. DE JONG Demi LOTTO SOUDAL LADIES 414. VAN 'T GELOOF Maria Apolonia ALE CIPOLLINI 395. FOURNIER Roxane MOVISTAR TEAM 386. DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE 367. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 308. VAN DEN BOS Jip BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 309. TOMASI Laura TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2810. LEPISTÖ Lotta Pauliina TREK - SEGAFREDO 28
17h16 Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) krijg het gezelschap van Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing).
17h14 Rush 2: 1. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 3pts 3. Kelly VAN DEN STEEN (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
17h03 Algemeen klassement van de knelpunten voor de race van de dag: 1. PERSICO Silvia VALCAR CYLANCE CYCLING 13 2. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 10 3. PLICHTA Anna TREK - SEGAFREDO 9 4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 75. HOOLWERF Cathalijne ROGELLI-GYPROC-APB 66. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 5 7. VAN GOGH Natalie BIEHLER PRO CYCLING 48. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 39. AMMERLAAN Rozemarijn ROGELLI-GYPROC-APB 310. MATHIESEN Pernille TEAM SUNWEB 1
35 16h51 Rush 1: 1. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 5pts 2. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts 3. Alana CASTRIQUE (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
16h39 Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) is de winares van de GPM van de dag, ze zal de eer van het podium hebben.
59 16h20 GPM 3: 1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg) - 3pts 3. Kaat HANNES (Jos Feron Lady Force) - 1pt
16h15 Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) en Nina BUIJSMAN (Parkhotel Valkenburg) leiden het peloton.
16h10 Het klassement van de GPM voor de manche van de dag: 1. KENNEDY Lucy MITCHELTON SCOTT 18 2. WILES Tayler TREK - SEGAFREDO 7 3. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 5 4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 55. MACKAIJ Floortje TEAM SUNWEB 3 6. JASINSKA Malgorzata MOVISTAR TEAM 3 7. YONAMINE Eri ALE CIPOLLINI 1 8. DE VUYST Sofie PARKHOTEL VALKENBURG 1 9. ROY Sarah MITCHELTON SCOTT 1 10. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 1
73 16h00 GPM 2: 1. Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force) - 5pts 2. Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) - 3pts 3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
15h46 GPM 1: 1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts 2. Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts 3. Yara KASTELIJN (Steylaerts-777) - 1pt
15h39 Aanval van Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) en Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force).
15h24 Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) wordt na haar valpartij naar het ziekenhuis gebracht.
15h22 Kalender van de Lotto Cycling Cup: 1. 03/03/2019: Spar Omloop v/h hageland (Tielt-Winge)2. 05/03/2019: Le Samyn des Dames3. 08/04/2019: GP De Dottignies 4. 12/05/2019: Troffee Maarten Wynants (Houthalen)5. 09/06/2019: Boezinge6. 16/06/2019: Spar Flanders7. 03/08/2019: Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)8. 11/08/2019: MerXem Classic UCI9. 17/08/2019: Flanders Ladies Classic Sofie De Vuyst
15h06 GPM van de dag: 1. Rodeberg 38km 2km 4.8% gemid 10% max2. Rodeberg 52km 2km 4.8% gemid 10% max3. Rodeberg 66km 2km 4.8% gemid 10% max
15h00 Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) die in de eerste valpartij viel, is nu zonet terug in het peloton.
14h00 Goeiemorgen en welkom op DirectVelo voor het rechtstreekse verslag van de vijfde manche van de Lotto Cycling Cup in Boezinge voor de Dwars door de Westhoek.
Fil du direct
We bedanken u hartelijk om de dag samen met ons op www.directvelo.com te hebben doorgebracht.
Top 10: klik hier
Top 3:
1. Elisa BALSAMO (Valcar-Cylance Cycling)
2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg)
3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies)
Elisa BALSAMO (Valcar-Cylance Cycling) wint!
Laatste kilometer!
Krijgen we een spurt?
Algemene hergroepering.
De voorsprong: 10".
Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) wint de klassement van de rush van de dag.
Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) heeft 8" voorsprong op Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) en 22" op het peloton.
Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing) verliest terrein op Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies).
De voorsprong is gestegen tot 30".
Laatste ronde !
De voorsprong stabiliseert zich rond de 20".
Het klassement van de Lotto Cycling Cup:
1. GAß Daniela EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM 54
2. BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING 48
3. DE JONG Demi LOTTO SOUDAL LADIES 41
4. VAN 'T GELOOF Maria Apolonia ALE CIPOLLINI 39
5. FOURNIER Roxane MOVISTAR TEAM 38
6. DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE 36
7. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 30
8. VAN DEN BOS Jip BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 30
9. TOMASI Laura TOP GIRLS FASSA BORTOLO 28
10. LEPISTÖ Lotta Pauliina TREK - SEGAFREDO 28
Ze hebben 20" voorsprong.
Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) krijg het gezelschap van Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing).
Rush 2:
1. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts
2. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 3pts
3. Kelly VAN DEN STEEN (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
Er is een achtervolgster!
Het is het team Parkotel dat het peloton leidt.
Nog twee ronden.
Algemeen klassement van de knelpunten voor de race van de dag:
1. PERSICO Silvia VALCAR CYLANCE CYCLING 13
2. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 10
3. PLICHTA Anna TREK - SEGAFREDO 9
4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 7
5. HOOLWERF Cathalijne ROGELLI-GYPROC-APB 6
6. BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING 5
7. VAN GOGH Natalie BIEHLER PRO CYCLING 4
8. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 3
9. AMMERLAAN Rozemarijn ROGELLI-GYPROC-APB 3
10. MATHIESEN Pernille TEAM SUNWEB 1
Ze heeft 30" voorsprong.
Aanval van Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies).
De passage van de rensters aan de finishlijn.
Enkele regendruppels vallen op het parcours.
De rensters moeten nog drie ronden afleggen.
Rush 1:
1. Tanja ERATH (Canyon // SRAM Racing) - 5pts
2. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts
3. Alana CASTRIQUE (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
We zullen de eerste rush van de dag bijwonen met de eerste passage over de lijn.
Het peloton bevindt zich in de bevoorradingszone.
De rensters zijn in Elverdinge.
Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) is de winares van de GPM van de dag, ze zal de eer van het podium hebben.
In het tweede uur van de wedstrijd liepen de rensters 38 km.
Nieuwe algemene hergroepering.
Aanval van Sofie DE VUYST (Parkhotel Valkenburg) en Christa RIFFEL (Canyon // SRAM Racing).
GPM 3:
1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts
2. Lorena WIEBES (Parkhotel Valkenburg) - 3pts
3. Kaat HANNES (Jos Feron Lady Force) - 1pt
Algemene hergroepering.
Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) en Nina BUIJSMAN (Parkhotel Valkenburg) leiden het peloton.
Het klassement van de GPM voor de manche van de dag:
1. KENNEDY Lucy MITCHELTON SCOTT 18
2. WILES Tayler TREK - SEGAFREDO 7
3. KOCH Franziska MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT 5
4. CASTRIQUE Alana LOTTO SOUDAL LADIES 5
5. MACKAIJ Floortje TEAM SUNWEB 3
6. JASINSKA Malgorzata MOVISTAR TEAM 3
7. YONAMINE Eri ALE CIPOLLINI 1
8. DE VUYST Sofie PARKHOTEL VALKENBURG 1
9. ROY Sarah MITCHELTON SCOTT 1
10. KOREVAAR Jeanne CCC - LIV 1
De kloof is gegroeid tot 36".
Ze heeft 24" voorsprong.
Aanval van Ingvild GÅSKJENN (Hitec Products-Birk Sport).
Algemene hergroepering.
GPM 2:
1. Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force) - 5pts
2. Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) - 3pts
3. Lotte KOPECKY (Lotto-Soudal Ladies) - 1pt
De tegenaanvallers zijn gegrepen.
Nieuwe situatie:
2 leiders
4 achtervolgers: 8"
Het peloton: 10".
De leidende rensters starten de tweede beklimming van de Rodeberg.
Het team van Parkhotel Valkenburg leidt het peloton.
De voorsprong stabiliseert zich rond de 40".
GPM 1:
1. Julie VAN DE VELDE (Lotto-Soudal Ladies) - 5pts
2. Danielle CHRISTMAS (Lotto-Soudal Ladies) - 3pts
3. Yara KASTELIJN (Steylaerts-777) - 1pt
De kloof is gegroeid tot 30".
Ze hebben 15" voorsprong.
Aanval van Marta TAGLIAFERRO (Hitec Products-Birk Sport) en Marieke VAN WITZENBURG (Jos Feron Lady Force).
In het eerste uur hebben de rensters 39 kilometer afgelegd.
We naderen de eerste moeilijkheid van de dag, de Rodeberg.
Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) wordt na haar valpartij naar het ziekenhuis gebracht.
Kalender van de Lotto Cycling Cup:
1. 03/03/2019: Spar Omloop v/h hageland (Tielt-Winge)
2. 05/03/2019: Le Samyn des Dames
3. 08/04/2019: GP De Dottignies
4. 12/05/2019: Troffee Maarten Wynants (Houthalen)
5. 09/06/2019: Boezinge
6. 16/06/2019: Spar Flanders
7. 03/08/2019: Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)
8. 11/08/2019: MerXem Classic UCI
9. 17/08/2019: Flanders Ladies Classic Sofie De Vuyst
Een nieuwe valpartij in het peloton. Verschillende rensters op de grond.
Rensters proberen zich uit het peloton te bevrijden, maar zonder succes.
Het peloton is nog steeds gegroepeerd na 18km.
GPM van de dag:
1. Rodeberg 38km 2km 4.8% gemid 10% max
2. Rodeberg 52km 2km 4.8% gemid 10% max
3. Rodeberg 66km 2km 4.8% gemid 10% max
Jenna MERRICK (Mike Greer Homes Womens CT) die in de eerste valpartij viel, is nu zonet terug in het peloton.
Nieuwe valpartij in het peloton.
Het profiel:
Het parcours:
Het peloton is nog steeds gegroepeerd.
Er zijn verschillende rensters in de problemen aan de achterkant van het pakket.
Het weer is bewolkt maar droog. Er is weinig wind.
Valpartij in het peloton.
De officiële start wordt zonet gegeven.
De officieuse start wordt zonet gegeven.
Ze zijn 156 rensters aan de start.
De rensters moeten 125km afleggen.
DirectVelo bedankt zijn partners :
- Sabma
- Verge
- Vermarc
De start wordt om 14u30 gegeven.
Goeiemorgen en welkom op DirectVelo voor het rechtstreekse verslag van de vijfde manche van de Lotto Cycling Cup in Boezinge voor de Dwars door de Westhoek.